Menu

Salzburské lékařské semináře v roce 2015 – Pediatric Urology

-

Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové informuje o možnosti hlásit se na prestižní Salzburské lékařské semináře, které se budou konat v roce 2015 v Schloss Arenberg v Salzburgu. Semináře probíhají v rámci mezinárodního vzdělávacího programu Open Medical Institute, který realizuje The American Austrian Foundation. Na seminářích přednášejí špičkoví odborníci z amerických a rakouských univerzit a odborných institucí a zúčastňují se jich lékaři z více než 30 zemí. Seminářů se zúčastnilo téměř 800 lékařů z České republiky. Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové koordinuje program v ČR. Uzávěrka přihlašování na další kolo seminářů je 15. 2. 2015.

Nabídka i tentokrát pokrývá celou škálu medicínských oborů a hlásit se můžou všechny lékařky a lékaři, pro které je vzdělávání a sdílení poznatků jednou z profesních priorit.

Do 15. 2. 2015 probíhá přihlašování na seminář:
• Pediatric Urology, CME (10.05.2015 – 16.05.2015)
Vedoucí semináře: Michael Carr, M.D.

Kompletní seznam seminářů najdete na webové stránce http://openmedicalclubcr.com/2015-2/ a na webové stránce http://www.aaf-online.org/index.php/dates-topics-2015.html

Přihlašování probíhá pouze on-line na http://platform.aaf-online.org

Podmínky účasti na semináři jsou:

– lékařské vzdělání a praxe v oboru, dobrá znalost angličtiny, ochota šířit získané informace dále a dodání povinných dokumentů (CV v AJ, fotografie, kopie diplomu).

Organizátoři hradí účastníkům veškeré náklady, účastník si hradí sám pouze cestu do a ze Salzburgu. Výběr účastníků probíhá v Salzburgu a realizuje ho Open Medical Institute. Absolventi seminářů se mohou hlásit na stáže v nemocnicích v Rakousku.

Více informací o projektu najdete na www.openmedicalclubcr.com a www.aaf-online.org

Veronika Črepová
image_pdf
image_print

Sponzoři

-

Bronzoví sponzoři

-

Oficiální partneři

-