image_pdfimage_print

Urologickou diagnostiku nyní usnadní mobilní aplikace

Trápí vás obtíže spojené s močením? Na návštěvu lékaře se nyní můžete dobře připravit: mobilní a webová aplikace UROsoft.cz  pomůže zaznamenat podrobné relevantní informace o vašem zdravotním stavu spojené s problémy s močovým ústrojím a pomůže tak specialistovi snadněji určit diagnózu.

Jak aplikace funguje

Zaregistrujete se do portálu a prostřednictvím aplikace UROsoft můžete ihned váš zdravotní stav sdílet s ošetřujícím lékařem nebo si před návštěvou lékaře vaše výsledky jednoduše vytisknout. Lékaři tak ušetříte čas s vyšetřováním a zároveň mu pomůžete zkvalitnit péči o vás.

Zaregistrujte se do aplikace, odhalte diagnózu včas

Mobilní aplikace může lékaři pomoci stanovit přesnější diagnózu. Díky tomu může být včas zahájena adekvátní léčba. Navštivte internetové stránky UROsoft.cz a pomozte svému lékaři správně a včas diagnostikovat vaše obtíže a zahájit vhodný léčebný proces. Podrobné informace o mobilní aplikaci najdete ZDE.

Nádory ledvin

Zhoubné nádory ledvin představují 2-3 % všech zhoubných onemocnění člověka, kromě zhoubných krevních onemocnění. Česká republika drží nechvalné prvenství v incidenci, tedy v počtu nemocných na 100 tisíc obyvatel, rakoviny ledvin na světě. Zároveň je na 2. místě v počtu nově zachycených případů i v počtu úmrtí.

Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Královehradecký kraj Vysočina Jihočeský kraj Středočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj

Síť
urologické péče

Sponzoři

Platinový partner

Stříbrný partner

Stříbrný partner

Stříbrný partner

Stříbrný partner

Bronzoví partneři