image_pdfimage_print

!!AKTUÁLNÍ INFORMACE SPOJENÉ S INFEKCÍ KORONAVIREM NALEZNETE V ZÁLOŽCE COVID-19!! 

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

rádi bychom Vám podali informace o činnosti výboru a revizní komise v současném mimořádném období. Doufáme však předně, že jste jak Vy, tak i Vaši blízcí v pořádku a že se Vám daří v rámci možností současnou situaci v profesním i osobním životě zvládat.

Výbor a revizní komise pokračují dále ve své činnosti i po dobu současných mimořádných opatření. Komunikace mezi jejími členy bude probíhat pomocí pravidelných videokonferencí a pak samozřejmě pomocí mailového a telefonického spojení.

Dosud jsme se snažili poskytovat všem členům aktuální informace v maximální možné míře pomocí plošného mailingu a zveřejňováním zpráv na našem webu. Z toho důvodu byla na horní liště našich webových stránek zřízena záložka COVID-19, kde lze všechny dosud zveřejněné materiály nalézt. Většina informací se týká organizace zdravotní péče, způsobu účtování poskytnuté péče a možnosti získávání ochranných pomůcek.

V této činnosti a co největší informovanosti našich členů budeme samozřejmě dále pokračovat a budeme se snažit být co nejaktuálnější. Velice rádi obdržíme i jakékoli další informace, připomínky a dotazy od Vás, budeme se Vám snažit s Vašimi problémy pomoci v maximální míře.

Přejeme hodně zdraví,

Výbor a revizní komise ČUS ČLS JEP

 

Výroční konference ČUS ČLS JEP 2020

Česká urologie

3/2019
stáhnout

4/2019
stáhnout

Starší čísla časopisu dostupná zde.

Sponzoři

Platinový partner

Stříbrný partner

Stříbrný partner

Stříbrný partner

Stříbrný partner

Bronzoví partneři