Jarní edukační urologické sympózium 2023

-

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolte nám, abychom Vás pozvali k účasti na dalším ročníku Jarního edukačního urologického sympózia (JEUS), které pořádá Česká urologická společnost ČLS JEP tentokráte v historické Kroměříži. Za dobu své existence se stalo JEUS již pevnou součástí kalendáře urologických akcí a ustálil se jak jeho formát, tak programová náplň. Proto pro Vás asi nebude žádným překvapením, že se chceme i letos věnovat formou přehledných přednášek zejména těm tématům, která jsou jinak urology trochu opomíjena. Chceme tím pomoci zejména rezidentům, kteří mají příležitost získat aktuální studijní materiál k přípravě na atestaci, protože okruhy některých sdělení kopírují témata atestačních otázek. Současně jsme se ale snažili zařadit i vysloveně praktická témata, která by měla oslovit i ostřílené urologické matadory. Nově jsme zařadili do programu rovněž panelové diskuze k aktuálním (a trochu kontroverzním) tématům, což jistě umožní prezentaci širšího spektra názorů. I letos budou součástí JEUS oblíbené „hands-on trainingy“ a po ukončení sympózia se budete moci zúčastnit kurzu postgraduálního vzdělávání „Dopplerovská ultrasonografie v urologii“. A věříme, že nedílnou součástí našeho setkání bude tradičně obsáhlá a neformální diskuze jak během odborných bloků, tak v kuloárech. Snad se nám podařilo sestavit atraktivní programový mix, který bude zajímavý pro všechny urology. Budeme rádi, když si najdete čas a přijedete. Už teď se těšíme na setkání s Vámi v inspirativním prostředí „Hanáckých Atén“.

Za organizátory

L. Domes, J. Krhut

 

Termín konání: 21. – 22. dubna 2023

 

Místo konání: Dům kultury

Tovačovského 2828  767 01 Kroměříž www.dk-kromeriz.cz 

 

Odborná záštita: 

České urologické společnosti ČLS JEP

České akademie urologie

 

Organizační zajištění:

4Education s.r.o.

Kontaktní osoba:

Mgr. Veronika Črepová

e-mail: crepova@4educa.cz

 

Vědecký a organizační výbor:

MUDr. Lumír Domes (Urologické oddělení Kroměřížské nemocnice, a.s.)

prof. MUDr. Jan Krhut, Ph.D. (Urologická klinika LF OU a FN Ostrava)

MUDr. Aleš Petřík, Ph.D. (Urologické oddělení Nemocnice České Budějovice, a.s. a Urologická klinika 1. LF UK a VFN v Praze)

prof. MUDr. Roman Zachoval, Ph.D., MBA (Urologická klinika 3. LF UK a Fakultní Thomayerovy nemocnice)

 

ODBORNÝ PROGRAM

Jarní edukační urologické sympózium 2023 (PDF)

- verze programu k 29. 3. 2023

 

VŠEOBECNÉ INFORMACE

Sympózium je pořádáno dle Stavovského předpisu ČLK č. 16. Účastníci obdrží potvrzení o účasti a odpovídající počet kreditů v rámci celoživotního vzdělávání lékařů.

Spuštění registrace: 15. února 2023

Registrace na akci: 

  1. Přihlášení do profilu člena (ikona v pravém horním rohu stránky ČUS: pro-odborniky)
  2. V záložce Vzdělávání na hlavní liště vyberte první stránku v menu Přihlášení na vzdělávací akce ČUS, v seznamu jsou chronologicky uvedené aktuální vzdělávací akce ČUS, mezi nimi i Jarní edukační urologické sympózium 2023
  3. Proveďte registraci prostřednictvím registračního formuláře

Registrační poplatek: Zahrnuje účast na odborném programu, vstup na doprovodnou výstavu, vstup na diskuzní večer s večeří a certifikát o účasti. Ubytování není součástí registračního poplatku.

Registrace účastníků probíhá on-line od 15. února 2023 na webových stránkách ČUS.

Ubytování:

Ubytování si účastníci rezervují sami. Přehled ubytovacích kapacit je k dispozici ZDE.

Výbor ČUS odsouhlasil uhrazení ubytování rezidentům ČUS (jednolůžkový pokoj nebo poměrná část ve dvojlůžkovém pokoji do max. výše 1500 Kč vč. DPH). Ubytování bude proplaceno zpětně, po skončení akce na základě písemné žádosti zaslané na adresu capova@cus.cz do 31. května 2023, k žádosti musí být přiložený daňový doklad za ubytování.

 

Diskuzní večer: 21. dubna 2023 od 20:00 hod.

Arcibiskupský zámek, Sněmovní náměstí 1/2 767 01 Kroměříž

Dress code: „business casual“

Hands-on tréninky:

Po oba dva dny sympózia bude probíhat „hands-on“ trénink ve flexibilní ureteroskopii a cystolitotrypsi. Účast je zdarma, počet míst a výukových trenažérů je omezený, registrace jsou přijímány podle pořadí do naplnění dostupné kapacity. Výbor ČUS děkuje společnosti Olympus za tradiční podporu konání kurzu. Přihlášení na kurzy bude probíhat samostatně.

REGISTRACE NA HoT KURZY JE UKONČENA, VŠECHNA MÍSTA JSOU JIŽ OBSAZENA!

Veronika Črepová
image_pdf
image_print

Sponzoři

-

Bronzoví sponzoři

-

Oficiální partneři

-