Menu

Příspěvek prof. MUDr. Marka Babjuka, CSc. – duben 2015

-

Vážení přátelé,
dovolte, abych využil ještě poslední příležitosti a upozornil na volební kampaň před prvním kolem voleb do výboru ČUS, která skončí již 20. dubna, tedy za několik dní. Je škoda, že možnosti prezentace zatím využili jen zástupci SAU.
Osobně chápu první kolo voleb spíše jako určitou formu “referenda”, kdy mohou členové společnosti navrhnout ty, které považují za nejvhodnější zástupce v budoucím výboru. Lidsky rozumím tomu, že většina z vás nechce nominovat sama sebe bez jistoty podpory svého okolí a spíše vyčkává výsledku kola prvního. Je to jistě opodstatněné u členů výboru stávajícího, kteří měli dostatek prostoru se za poslední 4 roky projevit a ukázat své schopnosti i postoje. Na druhou stranu se domnívám, že je v ČUS řada dalších osobností, které by měly využít prostoru kampaně a projevit své názory, případně ochotu kandidovat. Trochu jsem to očekával zvláště od těch mladších.
Přes to všechno jsem si jist, že členové společnosti vyberou do nového výboru ty nejvhodnější kandidáty. V kampani před druhým kolem pak považuji za samozřejmé, že navržení kandidáti budou jasně definovat své konkrétní představy a plány.

Přeji vám všem šťastné rozhodnutí a hlavně vás vyzývám, abyste se voleb zúčastnili a svůj hlas poslali.

Váš

Marek Babjuk

Veronika Črepová
image_pdf
image_print

Sponzoři

-

Bronzoví sponzoři

-

Oficiální partneři

-