Obnovení provozu v Konstantinových Lázních a.s. od 11. 5. 2020 pro všechny indikace

-

Věnujte prosím pozornost informaci o obnovení provozu v Konstantinových Lázních a.s.:

Dnem 11. května 2020 se otevírají Léčebné lázně  Konstantinovy lázně a.s. pro všechny  indikace k následné rehabilitační péči  bez omezení. Jsou přijímání již také pacienti tzv. „překladoví“ po velkých chirurgických výkonech i ti onkologičtí (prostata).

Při organizaci provozu lázní jsou dodržována pravidla stanovena Mimořádným opatřením MZ ČR ze dne 24. 4. 2020. Pacienti jsou ubytování pouze po jednom na pokoji, v jídelně sedí ve vzdálenostech minimálně 2 metry. Skupinová rehabilitace probíhá v počtu 4 pacientů a fyzioterapeut. Rehabilitační proces není nijak omezen a splňuje všechny požadavky dané zdravotními pojišťovnami.

Při příjezdu do lázní je každému pacientovi změřena teplota, je vyšetřen lékařem a musí čestným prohlášením potvrdit, že nemá příznaky onemocnění COVID 19. Podmínkou pobytu v LLKL je zakoupení našich ochranných pratelných látkových roušek se speciální úpravou stříbrem o jejichž hygienický režim se LLKL bezplatně během pobytu postarají.

Pro více informací je možné kontaktovat rezervační oddělení 374615512 /511.

Pro komunikaci o překladech pacientů po výkonech přímo z nemocnice lze kontaktovat hlavní sestru Mgr. Hanu Reissovou  tel. č. 374 615 559, mobil 724 544 628.

Adalo Admin
image_pdf
image_print

Sponzoři

-

Bronzoví sponzoři

-

Oficiální partneři

-