Registrace na JEUS 2019

-

Registrace na JEUS 2019 je z kapacitních důvodů již uzavřena!

Registrační poplatek:
Zahrnuje účast na odborném programu, vstup na odbornou výstavu, vstup na diskuzní večer s večeří, certifikát o účasti a ubytování na jednu noc ve dvoulůžkovém pokoji. Doplatek za jednolůžkový pokoj činí 800,- Kč. Přehled hotelů a další informace k ubytování jsou ZDEUbytování si prosím rezervujte nejpozději do 12. 3. 2019.
Registrační poplatek pro doprovázející osoby zahrnuje ubytování a vstup na diskuzní večer, doprovázející osoby nemají přístup na odborný program a odbornou výstavu.

Registrace účastníků:
Na webových stránkách ČUS (http://www.cus.cz/pro-odborniky/jeus-2019/registrace-na-jeus-2019/registrace/) od 29. 1. 2019

Hands-on training kurzy:   V rámci registrace je možno přihlásit se na „hands-on“ trénink v biopsii prostaty a flexibilní ureteroskopii. Účast je zdarma, počet míst a výukových trenažérů je omezený, registrace jsou přijímány podle pořadí do naplnění dostupné kapacity. Informace o volných místech na HoT kurzy jsou k dispozici zde:

Sympózium je pořádáno dle Stavovského předpisu ČLK č. 16. Účastníci obdrží potvrzení o účasti a kredity v rámci celoživotního vzdělávání lékařů.

Všeobecné obchodní podmínky 4Education s.r.o. (PDF)

Adalo Profil
image_pdf
image_print

Sponzoři

-

Bronzoví sponzoři

-

Oficiální partneři

-