Oslovení členů před 1. kolem voleb – dopis prof. Broďáka, prim. Hiblbauera, prim. Jandejska, prim. Kuldana, prim. Prošvice, prof. Študenta a prim. Štursy

-

Vážené kolegyně

Vážení kolegové

dovolujme si  Vás oslovit před plánovanými volbami do Výboru České urologické společnosti (ČUS). Rádi bychom Vás požádali o Vaší podporu pro další funkční období. Naším hlavním cílem je zajistit pokračování v úsilí o rozvoj urologie ve všech oblastech. Tedy nejen ve velkých centrech, ale také na urologických odděleních i v privátních ambulancích. Budeme se snažit, aby vzdělávací systém a s tím spojené zkoušky a atestace byly již stabilní, celý systém jednodušší a více průhledný. Budeme pracovat na novém systému DRG, aby byl pro urology co nejvíce rentabilní. Stejné úsilí chceme věnovat i podporám úhrad ambulantních specialistů. Rádi bychom navázali na dobré zkušenosti z našich regionů, kde komunikace i spolupráce mezi urologickými centry dobře funguje.

Našim cílem je přispět k pozitivní náladě mezi námi urology. Rádi bychom navázali na všechno pozitivní, co se podařilo při společné práci současného výboru naší urologické společnosti.

 

prof. MUDr. Miloš Broďák, Ph.D.

prim. MUDr. Jan Hiblbauer, CSc.

prim. MUDr. Jan Jandejsek

prim.. MUDr. Rostislav Kuldan

prim MUDr. Petr Prošvic

prof.. MUDr. Vladimír Študent, Ph.D.

prim. MUDr. Miroslav Štursa

Adalo Admin
Publikováno 9. 4. 2019
image_pdf
image_print

Sponzoři

-

Bronzoví sponzoři

-

Oficiální partneři

-