Zástupci České urologické společnosti ČLS JEP na ČT 1 v pořadu Sama doma zvali na (URO)logické kroky ke zdraví 2019

-

24. září 2019 byla hostem pořadu Sama doma na ČT 1 MUDr. Michaela Matoušková, 2. místopředsedkyně ČUS ČLS JEP. Diváky pozvala na 2. ročník osvětově-vzdělávací akce (URO)logické kroky ke zdraví, která proběhne v sobotu 28. září 2019 na pražské Ladronce.

Návštěvníci (URO)logických kroků ke zdraví budou moci konzultovat nejčastější problémy a onemocnění z oblasti urologie – počínaje dětskou problematikou, dále pak infekční onemocnění močových cest, inkontinenci, potíže s močovými kameny, urologické problémy mužské populace nebo nádorová onemocnění. Bude možné vyzkoušet si, jak se operuje pomocí robotického systému nebo si zacvičit s fyzioterapeuty.

MUDr. Matoušková pozvala všechny generace do pražského parku Ladronka na tuto výjimečnou akci, která proběhne v rámci celoevropské iniciativy “Urology week”.

Celý rozhovor s MUDr. Matouškovou můžete shlédnout ZDE

 

26. září se pořadu Sama doma zúčastnil prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc., předseda České urologické společnosti ČLS JEP, který hovořil na téma “Ledviny jako filtr našeho těla”. Kromě popisu fungování tohoto důležitého orgánu a řešení onemocnění ledvin prof. Babjuk pozval diváky na (URO)logické kroky ke zdraví, kde bude možné hovořit s přítomnými lékaři například i o nemocech ledvin.

Celý rozhovor s prof. Babjukem je dostupný ZDE.

 

Adalo Profil
image_pdf
image_print

Sponzoři

-

Bronzoví sponzoři

-

Oficiální partneři

-