Aktivní účast na konferenci ČUS a CEM, Plzeň 19.-20.10.2017

image_pdfimage_print

JEDNOTNÝ TERMÍN UZÁVĚRKY PRO PŘÍJEM ABSTRAKT NA 63. VÝROČNÍ KONFERENCI ČESKÉ UROLOGICKÉ SPOLEČNOSTI spojenou s EAU 17th CENTRAL EUROPEAN MEETING JE 1.8.2017 

Současně s 63. výroční konferencí České urologické společnosti proběhne v letošním roce také EAU 17th Central European Meeting (CEM). Všichni delegáti řádně zaregistrovaní k účasti na národní konferenci mají v rámci kongresového poplatku automaticky pasivní, ale i aktivní přístup také na konferenci CEM. Všichni registrovaní na konferenci ČUS mají tedy možnost přihlásit do programu CEM vlastní sdělení, již bez nutnosti registrace (hrazení poplatku) na konferenci CEM. Abstrakta na obě akce jsou striktně oddělena, stejně jako následná prezentace na obou konferencích (byť konaných ve stejném čase v Parkhotelu Plzeň)  a i následné publikování abstrakt.

Abstrakt do programu CEM je třeba zaslat prostřednictvím stránek EAU (ZDE), v anglickém jazyce, struktura a požadavky na jeho zpracování musí odpovídat požadavkům EAU. Zaslané abstrakty budou hodnoceny vědeckým výborem CEM a v případně přijetí publikovány v European Urology Supplementum

Přihlásit abstrakt na 63. výroční konferenci ČUS je možné pouze on-line. Abstrakt bude podkladem pro sdělení na konferenci ČUS, v české jazyce (byť i zde je anglická mutace možná), bude publikován v České urologii.
Elektronický systém přijímá pro všechny formy sdělení pouze strukturovaná abstrakta. Přijímají se pouze původní sdělení, nikoliv přehledová sdělení. Jednotlivé kapitoly se plní do připravených oddílů. Celkový počet slov omezující rozsah textu bez názvu a seznamu autorů je určen elektronickým formulářem a nesmí být překročen. Délku textu lze zkrátit vhodnou formulací. Abstraktum lze psát v češtině, slovenštině nebo angličtině. Je nezbytné věnovat pozornost nejen psaní, ale i kontrole textu. Bude-li abstrakt přijat, bude publikován v suplementu České urologie bez jazykové úpravy a jakékoli další změny nejsou přípustné.
V celém názvu i vlastním textu (mimo hlavičku) je třeba dodržovat zásady anonymizace tzn. neuvádět konkrétní název pracoviště, kterého se popisovaný případ týká. Použijte prosím obecnějšího výrazu např. “na našem pracovišti”. Termín pro ukončení příjmu abstrakt je definitivní (jak zmíněno 1.8.2017) a je omezen elektronicky.

Přesný postup přípravy abstraktu je k dispozici zde. Prosíme o striktní dodržení všech uvedených doporučení.

O přijetí abstrakt rozhoduje vědecký výbor konference ČUS. Autorům abstrakt bude oznámeno jeho rozhodnutí. V případě přijetí abstraktu a jeho zařazení do vědeckého programu konference obdrží autor pokyny pro přípravu prezentace obsahující čas prezentace a požadavek na projekci v češtině (slovenštině) či angličtině.
V případě, že jde o vidoprezentaci, maximální možná délka videa je 6 minut.

 

Publikováno: 14. 4. 2017

68. výroční konference ČUS ČLS JEP

Česká urologie

1/2022
stáhnout

4/2021
stáhnout

Starší čísla časopisu dostupná zde.

Sponzoři

Platinový partner

Stříbrný partner

Stříbrný partner

Stříbrný partner

Stříbrný partner

Stříbrný partner

Bronzoví partneři

Oficiální partneři