63. výroční konference ČUS a 17. ročník EAU CEM

image_pdfimage_print

Vážení kolegové,

jak už asi víte, proběhne 19. – 20.10.2017 v Plzni 63. Výroční konference ČUS, ke které bude v letošním roce připojen 17. ročník EAU CEM (Central European Meeting). Věříme, že spojení obou akcí přinese zvýšení kvality konference, zvýšení její atraktivity pro členy ČUS i další zvýšení naší reputace v rámci regionu i EAU.
Na stránce http://www.cus.cz/pro-odborniky/konference-cus/aktivni-ucast-konferenci-cus-cem-plzen-19-20-10-2017/ najdete podrobné informace a instrukce k přihlášení a vkládání abstrakt. Zde chceme upozornit, že pro české a slovenské urology/lékaře se stačí zaregistrovat na konferenci ČUS za nižší poplatek a automaticky máte vstup na CEM a to včetně možné aktivní účasti (tedy prezentaci diskutovaných posterů či videí). V této souvislosti bychom chtěli kolegy požádat, aby svá sdělení přednostně dávali na CEM (tedy přes webové stránky EAU, v angličtině). Jen tak můžeme zástupcům EAU i kolegům z okolních zemí ukázat vysokou kvalitu české urologie. Česká abstrakta a
prezentace budou k dispozici jen českému publiku a zbytečně by některá kvalitní sdělení v mezinárodním kontextu zanikla. Kritéria pro přijetí abstrakt budou na obou akcích obdobná – lze proto předpokládat, že abstrakta splňující kritéria pro přijetí na ČUS budou přijata i v rámci CEM. Finální volba je samozřejmě na každém z vás.

Milan Hora,  prezident konferencí EAU 17th Central European Meeting (CEM)  a 63. výroční konference ČUS

Marek Babjuk, předseda ČUS ČLS JEP a vědecký sekretář EAU 17th Central European Meeting (CEM)

Jan Krhut,  vědecký sekretář 63. výroční konference ČUS

Publikováno: 4. 5. 2017

Jarní edukační urologické sympózium 2023

Česká urologie

3/2022
stáhnout

2/2022
stáhnout

Starší čísla časopisu dostupná zde.

Sponzoři

Platinový partner

Stříbrný partner

Stříbrný partner

Stříbrný partner

Stříbrný partner

Stříbrný partner

Bronzoví partneři

Oficiální partneři