66. výroční konference ČUS

image_pdfimage_print

Vážená kolegyně, vážený kolego,

v reakci na současnou zhoršující se epidemiologickou situaci a platná omezení pro konání hromadných akcí  rozhodl Výbor České urologické společnosti ČLS JEP, že se 66. výroční konference ČUS uskuteční v distanční on-line podobě. Rozhodnutí to nebylo jednoduché, ale převážily jednak obavy z možných důsledků eventuálního výskytu onemocnění COVID-19 mezi účastníky kongresu, ale i obavy z vážných ekonomických dopadů pro naši společnost, které by s sebou neslo eventuální zrušení akce těsně před datem konání (vysoké stornopoplatky za nájem kongresových prostorů, AV techniky, cateringu atd.).

Toto rozhodnutí nás staví do zcela neznámé situace, kterou ale vnímáme jako příležitost oprostit se od zaběhnutých schémat a pokusit se vytvořit zcela nový, moderní a interaktivní formát konference, který by v mnoha ohledech mohl být zajímavější, než její dosavadní pojetí.

prof. MUDr. Roman Zachoval, Ph.D., MBA, prezident ČUS ČLS JEP

prof. MUDr. Vladimír Študent, Ph.D., prezident 66. výroční konference ČUS ČLS JEP

doc. MUDr. Jan Krhut, Ph.D., vědecký sekretář 66. výroční konference ČUS ČLS JEP

 


WEBOVÉ STRÁNKY KONFERENCE:

66. výroční konference ČUS má vlastní webové stránky www.cus2020.cz, na kterých naleznete všechny informace týkající se konference – odborný program, registrační formulář, sborník abstrakt, přijaté příspěvky (e-postery a videa), videopozvánky na jednotlivé části programu, přehled partnerů, atd.


PROGRAM KONFERENCE:

Je dostupný zde: https://www.cus2020.cz/program.html 


REGISTRACE:

Účast na konferenci bude možná jen po předchozí registraci. Odkaz na REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ
Registrace je pro členy České urologické společnosti ČLS JEP, Slovenské urologické společnosti SLS, zdravotní sestry pracující v urologii  i pro lékaře dalších specializací zdarma.
Registrační poplatky uhrazené na letošní výroční konferenci budou automaticky převedeny na příští rok, vrácení poplatků je možné na vyžádání prostřednictvím e-mailové zprávy na crepova@4educa.cz.
Jak se připojit: všichni registrovaní účastníci dostanou před termínem konání podrobné pokyny pro sledování živého vysílání.

 


SBORNÍK ABSTRAKT:

Sborník abstrakt je dostupný na webových stránkách konference: ZDE 

Sborník je publikován také na webových stránkách časopisu Česká urologie: ZDE


PŘIJATÉ PŘÍSPĚVKY:

E-postery a videa přijatá do programu letošní výroční konference jsou k náhledu na webových stránkách konference: ZDE


VIDEOPOZVÁNKY:

Odborní garanti sekcí programu konference natočili upoutávky s pozváním na jednotlivé části programu. Všechny pozvánky jsou ke shlédnutí ZDE.


ZASLÁNÍ E-POSTERU:

V případě, že Vás abstrakt na 66. výroční konferenci ČUS 2020 byl schválen Vědeckým výborem konference ČUS a zařazen do programu konference, odešlete ho po přihlášení do registračního systému na vzdělávací akce ČUS: ZDE 

Pro vstup do systému se musíte přihlásit. Nepoužívejte prosím prohlížeč Internet Explorer, jde o zastaralý typ prohlížeče, který nemusí správně podporovat všechny funkce registračního systému. Doporučujeme použít např. prohlížeče Chrome, Firefox, Edge, Safari, atd.

Ze seznamu vzdělávacích akcí vyberte ikonu 66. výroční konference ČUS:

Po kliknutí na tlačítko Více informací se objeví záložky s popisem akce, pokyny pro přípravu e-posteru a zaslání e-posteru.

Spolu s posterem prosíme také o zaslání Souhlasu s uveřejněním prezentace na webových stránkách ČUS (Formulář ke stažení)


DOPROVODNÁ VÝSTAVA:

Doprovodná výstava partnerů bude probíhat v podobě virtuálních stánků na www.cus2020.cz.


ORGANIZAČNÍ ZAJIŠTĚNÍ, KONTAKTY: 

Agentura 4Education s.r.o.

Event manager: Veronika Črepová (e-mail: crepova@4educa.cz, tel.: +420 774 557 416)

Pronájem výstavní plochy: Alice Čápová (e-mail: capova@cus.cz, tel.: +420 777 444 471)

Publikováno: 28. 1. 2021

68. výroční konference ČUS ČLS JEP

Česká urologie

4/2021
stáhnout

1/2022
stáhnout

Starší čísla časopisu dostupná zde.

Sponzoři

Platinový partner

Stříbrný partner

Stříbrný partner

Stříbrný partner

Stříbrný partner

Stříbrný partner

Bronzoví partneři

Oficiální partneři