1

JEUS 2022

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolte, abychom Vás jménem organizátorů pozvali k účasti na 6. ročníku Jarního edukačního urologického sympózia (JEUS) České urologické společnosti, které se již po 2 neúspěšných pokusech konečně uskuteční v Táboře.

Co můžete očekávat? Přehledné přednášky zaměřené na každodenní praxi jak nemocniční, tak ambulantní sféry, hands on training a krásné prostředí středověkého města Tábor.

A co je nedůležitější, konečně se setkáme.

Těšíme se na vaši účast.

 

Na shledanou v Táboře v dubnu 2022.

Za tým organizátorů a za výbor ČUS.

 

Aleš Petřík

Jan Kasl

Odborný program Jarního edukačního urologického sympózia:  JEUS 2022_program (PDF)


Termín konání: 22. – 23. dubna 2022

Místo konání: LH Hotel Dvořák, Hradební 3037, Tábor

Organizační zajištění: 4Education s.r.o., Veronika Črepová (crepova@4educa.cz)

Kontakt pro vystavovatele na sympóziu JEUS 2022: Alice Čápová (capova@cus.cz)

Hashtag na Twitteru: #JEUS22

Sympózium je pořádáno dle Stavovského předpisu ČLK č. 16. Účastníci obdrží potvrzení o účasti a kredity v rámci celoživotního vzdělávání lékařů.

Sympózium se uskuteční v souladu s aktuálně platnými nařízeními Vlády ČR v souvislosti s onemocněním Covid-19. 


REGISTRACE

Registrace na JEUS 2022 je spuštěná od 1. března 2022.

Registrace probíhá prostřednictvím registračního systému na webu ČUS. Pro vstup do systému potřebujete přihlašovací údaje (jméno a heslo), které jste používali pro přihlášení k předchozím akcím pořádaným ČUS (např. Výroční konference ČUS 2021). Pokud ještě v systému nemáte založený svůj uživatelský účet, musíte se nejprve zaregistrovat.

ODKAZ NA REGISTRACI: ZDE

Upozorňujeme, že s ohledem na konferenční prostory hotelu Dvořák je kapacita účastníků JEUS 2022 omezená na 170 osob. Po naplnění kapacity bude registrace ukončena.

Registrační poplatky:

Registrační poplatek zahrnuje účast na odborném programu, vstup na doprovodnou výstavu, vstup na diskuzní večer s večeří a certifikát o účasti. Ubytování není součástí registračního poplatku. 

Výbor ČUS odsouhlasil uhrazení ubytování rezidentům ČUS (dvojlůžkový pokoj, hotel Palcát). Ubytování bude proplaceno zpětně, po skončení akce na základě písemné žádosti zaslané na adresu capova@cus.cz do 31. května 2022, k žádosti musí být přiložený daňový doklad za registrační poplatek a ubytování.


UBYTOVÁNÍ

Ubytování si prosím rezervujte v registračním formuláři současně s registrací na sympózium.

Ubytování si prosím rezervujte nejpozději do 7. 4. 2022. Nebude-li objednané ubytování uhrazeno nejpozději do 12. 4. 2022, není možné jej garantovat. Zaplacené ubytování bude na Vaše jméno rezervováno v hotelové recepci. Při zrušení rezervace jsou uplatňovány storno podmínky hotelu.

Rezervace ubytování jsou vyřizovány v pořadí doručených přihlášek. 

Pro účastníky sympózia je rezervována ubytovací kapacita v hotelech Dvořák a Palcát. Budou-li všechny rezervované pokoje obsazeny, doporučujeme využít dalších hotelů a penzionů v centru Tábora. Jejich dostupnost prověříte např. na platformě www.booking.com.

LH Hotel Dvořák (https://www.lhdvoraktabor.cz/), Hradební 3037, Tábor – místo konání JEUS 2022

Varianty ubytování: jednolůžkový pokoj nebo dvojlůžkový pokoj

Check-in: od 14:00, check-out: do 10:00

Ceny jsou včetně snídaně a všech poplatků. Parkování je zdarma v rámci hotelového parkoviště.

 

Hotel Palcát (https://hotelpalcat.cz/), 9. května 2471, Tábor – hotel je cca 800 m od hotelu Dvořák

Varianty ubytování:

  • dvoulůžkový pokoj
  • dvojlůžkový pokoj obsazený 1 osobou
  • jednolůžkový pokoj
  • třílůžkový pokoj
  • čtyřlůžkový pokoj
  • Apartmán pro dvě osoby

Check-in: od 14:00, check-out: do 10:00

Ceny jsou včetně bufetové snídaně a všech poplatků. Parkování je zdarma v rámci hotelového parkoviště.


INFORMACE K PLATBĚ

Registrační poplatky za účast na Jarním edukačním sympóziu 2022 je možné ohradit pomocí on-line bankovního převodu nebo prostřednictvím fakturace (klasický bankovní převod).

On-line bankovní převod:

V posledním kroku registrace budete přesměrování na zabezpečenou platební bránu provozovanou společností GoPay s.r.o. Po volbě Vaší banky budete moci provést platbu v prostředí internetového bankovnictví.

    

 

Faktura:

Objednané služby je možné uhradit prostřednictvím faktury. Jsou-li fakturační údaje odlišné od údajů účastníka, který se na konferenci registruje, je potřeba tyto údaje v příslušných polích v registračním formuláři vyplnit.  Na zadanou fakturační adresu bude poté odeslána zálohová faktura. Daňový doklad bude vystaven do 14 dnů po připsání částky na bankovní účet pořádající agentury.

 

Bankovní převod 

Název banky FIO banka, a.s.
Adresa banky Křenova 438/3, 162 00 Praha 6
Majitel bankovního účtu 4Education s.r.o.
Číslo účtu 2201769464/2010
IBAN CZ5220100000002201769464
SWIFT FIOBCZPPXXX
Variabilní symbol viz e-mail s potvrzením registrace
Měna CZK

 


STORNO POPLATKY:

Bezplatné storno účasti je možné do 7. 4. 2022. Při zrušení účasti od 8. 4. 2022 do 15. 4. 2022 bude uplatněn storno poplatek ve výši 50 % registračního poplatku. Při zrušení účasti po 16. 4. 2022 nebo neoznámení storna není možné účastnický poplatek vrátit. Storno účasti je nutné oznámit písemně na e-mail bartlova@4educa.cz.