image_pdfimage_print

(Uro)logické kroky ke zdraví

28. září 2018 se na pražké Ladronce v rámci celoevropské iniciativy Urology week uskuteční osvětová akce pro laickou veřejnost věnovaná informacím o urologických onemocněních a možnostem jejich prevence.

Akce, které udělil záštitu starosta Městské části Prahy 6, je pořádána Českou urologickou společností. Přímo od odborníků z řad urologů se dozvíte více o inkontinenci, dětské problematice, infekcích, nádorových onemocněních, močových kamenech, atd.  Bude k dispozici “diskrétní” a fyzioterapeutický koutek, ukázka robotického operačního systému daVinci, možnost konzultací s odborníky, atd.

Součástí bude i bohatý doprovodný program – hudební produkce (kapela Pískomil se vrací a skupina Bořka Slezáčka), autogramiáda známých osobností, soutěže pro děti atd.

Detailní informace a program akce je dostupný na www.urologickekroky.cz

Výbor ČUS děkuje všem partnerům za podporu konání a srdečně Vás zve k účasti.

Nádory ledvin

Zhoubné nádory ledvin představují 2-3 % všech zhoubných onemocnění člověka, kromě zhoubných krevních onemocnění. Česká republika drží nechvalné prvenství v incidenci, tedy v počtu nemocných na 100 tisíc obyvatel, rakoviny ledvin na světě. Zároveň je na 2. místě v počtu nově zachycených případů i v počtu úmrtí.

Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Královehradecký kraj Vysočina Jihočeský kraj Středočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj

Síť
urologické péče

Sponzoři

Zlatý sponzor

Bronzový sponzor

Bronzový sponzor

Bronzový sponzor

Oficiální sponzoři