image_pdfimage_print

(Uro)logické kroky ke zdraví

28. září 2018 se na pražké Ladronce v rámci celoevropské iniciativy Urology week uskuteční osvětová akce pro laickou veřejnost věnovaná informacím o urologických onemocněních a možnostem jejich prevence.

Akce, které udělil záštitu starosta Městské části Prahy 6, je pořádána Českou urologickou společností. Přímo od odborníků z řad urologů se dozvíte více o inkontinenci, dětské problematice, infekcích, nádorových onemocněních, močových kamenech, atd.  Bude k dispozici “diskrétní” a fyzioterapeutický koutek, ukázka robotického operačního systému daVinci, možnost konzultací s odborníky, atd.

Součástí bude i bohatý doprovodný program – hudební produkce (kapela Pískomil se vrací a skupina Bořka Slezáčka), autogramiáda známých osobností, soutěže pro děti atd.

Detailní informace a program akce je dostupný na www.urologickekroky.cz

Výbor ČUS děkuje všem partnerům za podporu konání a srdečně Vás zve k účasti.

Nádory ledvin

Zhoubné nádory ledvin představují 2-3 % všech zhoubných onemocnění člověka, kromě zhoubných krevních onemocnění. Česká republika drží nechvalné prvenství v incidenci, tedy v počtu nemocných na 100 tisíc obyvatel, rakoviny ledvin na světě. Zároveň je na 2. místě v počtu nově zachycených případů i v počtu úmrtí.

Zlínský krajMoravskoslezký krajOlomoucký krajJihomoravský krajPardubický krajKrálovehradecký krajVysočinaJihočeský krajStředočeský krajLiberecký krajÚstecký krajPlzeňský krajKarlovarský kraj

Síť
urologické péče

Sponzoři

Zlatý sponzor

Bronzový sponzor

Bronzový sponzor

Bronzový sponzor

Oficiální sponzoři