Výbor České urologické společnosti

image_pdfimage_print

Složení výboru ČUS 2019 – 2023

Předseda společnosti:

doc. MUDr. Roman Zachoval, Ph.D., MBA

Urologická klinika 3. LF UK a Thomayerovy nemocnice, Praha
Vídeňská 800
140 59 Praha 4
Tel.: +420 261 083 688
E-mail: roman.zachoval@ftn.cz

Zachoval

Místopředseda pro nemocniční složku:

prof. MUDr. Milan Hora, Ph.D., MBA

Urologická klinika LF UK a FN Plzeň
E. Beneše 13
305 99 Plzeň
Tel.: +420 377 402 225
E-mail: horam@fnplzen.cz

HoraMilan 5-2012 - detail

Místopředsedkyně pro ambulantní složku:

MUDr. Michaela Matoušková

Urocentrum Praha a Onkologická klinika 1. LF UK a Thomayerovy nemocnice, Praha
Karlovo náměstí 3
120 00 Praha 2
Tel.: +420 224 913 128
E-mail: matouskova@urocentrum.cz

Vědecký sekretář:

doc. MUDr. Jan Krhut, Ph.D.

Urologická klinika OU a FN Ostrava
Tř. 17.listopadu 1790
708 52 Ostrava-Poruba
Tel.: +420 597 375 301
E-mail: jan.krhut@fno.cz

Krhut

 

Pokladník:

MUDr. Aleš Petřík, Ph.D.

Urologické oddělení Nemocnice České Budějovice a.s.
B. Němcové 54
370 01 České Budějovice
Tel.: +420 387 875 201
E-mail: petrik@nemcb.cz

Členové výboru:

prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc.

Urologická klinika 2. LF UK a FN Motol, Praha
V Úvalu 84
150 06 Praha 5
Tel.: +420 224 434 801
E-mail: marek.babjuk@fnmotol.cz

 

prof. MUDr. Miloš Broďák, Ph.D.

Urologická klinika LF UK a FN Hradec Králové
Sokolská 581
500 05 Hradec Králové
Tel.: +420 495 833 378
E-mail: brodak@fnhk.cz

Brodak

 

doc. MUDr. Štěpán Veselý, Ph.D.

Urologická klinika 2. LF UK a FN Motol, Praha
V Úvalu 84
150 06 Praha 5
Tel.: +420 224 434 853
E-mail: stepan.vesely@fnmotol.cz

Vesely

 

prim. MUDr. Libor Zámečník, Ph.D., FEBU, FECSM

Urologická klinika 1. LF UK a VFN, Praha
Ke Karlovu 6
128 00 Praha 2
Tel.: +420 224 967 847
E-mail: libor.zamecnik@vfn.cz

zamecnik

Předseda revizní komise:

doc. MUDr. Jan Doležel, Ph.D.

Oddělení onkologické urologie, Masarykův onkologický ústav, Brno
Žlutý kopec 543/7
656 53 Brno
Tel.: + 420 543 131 167
E-mail: dolezel@mou.cz

Doc. MUDr. Jan Doležel, CSc.

Členové revizní komise:

prim. MUDr. Kamil Belej, Ph.D., FEBU, MBA

Urologické oddělení ÚVN, Praha
U Vojenské nemocnice 1200
169 02 Praha 6
Tel.: + 420 973 203 331
E-mail: kamil.belej@uvn.cz

MUDr. Marek Broul, Ph.D., FECSM

Klinika urologie a robotické chirurgie Krajská zdravotní a.s., Ústí nad Labem
Sociální péče 3316/12A
411 00 Ústí nad Labem
Tel.: +420 477 113 541
E-mail: marek.broul@kzcr.eu

Broul

 

 

Publikováno: 24. 10. 2015

Výroční konference ČUS ČLS JEP 2019

Česká urologie

2/2019
stáhnout

3/2019
stáhnout

Starší čísla časopisu dostupná zde.

Sponzoři

Zlatý sponzor

Bronzový sponzor

Bronzový sponzor

Bronzový sponzor

Oficiální sponzoři